Zuzka Smatanová - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Zuzka Smatanová uviedla nový singel „Môžeme si už odpustiť?“Zuzka bola ráno úplne fresh a ani ju nezaskočila otázka hneď na telo „Čo nenávidela ako dieťa, ale teraz to miluje?“ Lukáš a Zuzka sa porozprávali o jej začiatkoch s hudobnými nástrojmi a tiež si vypočuli jej nový singel „Môžeme si už odpustiť?“

Zuzka Smatanová vydala aj svoj dvojalbum ECHO a veľmi sa teší na svoje turné, pretože posledné mala pred 5 rokmi. Sľubuje šou aj s kapelou.  
Tiež pripomína, že lístky sa rýchlo míňajú a 2 koncerty sú už vypredané. A prvý koncert z turné ECHO tour je v Martine 13.11.2018.

Vyštudovala Pedagogickú a Sociálnu Akadémiu v Turčianskych Tepliciach (1998-2002) a angličtinu na Štátnej jazykovej škole v Žiline (2002-2003). Počas strednej školy bola štyri roky členkou dievčenského speváckeho zboru Cantus Cantilena, s ktorým koncertovali po celej Európe. Počas štvorročného štúdia sa učila hrať na klavír, flautu, a ako samouk na gitaru. Už ako dvanásťročná napísala svoj prvý text a ako pätnásťročná sa začala venovať skladaniu pesničiek naplno.
V roku 2002 vyhrala prvé súťaže – Amatérska gitara, Zlatý štít Liptova a v roku 2003 vyhrala so svojimi pesničkami autorskú súťaž Coca-Cola Popstar.
Návrat na obsah