Vratko z Iné Kafe - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Vratko Rohoň z Iné Kafe predstavuje nový singel Sínus dopadu.Dnes ráno nás navštívil Vratko Rohoň z Iné Kafe, ktorý nám prišiel predstaviť ich nový singel – Sínus dopadu.

Iné Kafe začalo svoju kariéru v roku 1995. V roku 2006 sa však rozlúčili s fanúšikmi a ukončili svoje pôsobenie. Od roku 2010 sa však skupina vracia na scénu po tom, čo podľahli tlaku fanúšikov, ktorí si žiadali ďalšie koncerty.
Singel Sínus dopadu by mal byť súčasťou pripravovaného „Best Of“ albumu 22 Svetelných rokov, ktorý je druhým „Best of“ albumom skupiny Iné Kafe a mal by zhrnúť ostatné dva albumy Právo na šťastie a Nevýhodný typ. Predchádzajúci výberový album vyšiel pred siedmimi rokmi k pätnástemu výročiu skupiny.
Okrem plánov na pripravovaný výberový album sme sa dozvedeli aj o krste videoklipu ku skladbe Sínus dopadu, ktorý sa bude konať 20. októbra o 10:30 na Vesmírnych dňoch a krstným otcom sa stane prvý slovenský astronaut, Ivan Bella. Po tomto krste si budete môcť užiť premietanie tohto klipu ako v kine.
Tak ako každý rok sa chystá aj Vianočné turné, s názvom Vianocéé tour 2017. To by sa malo konať v piatich mestách v Čechách a na Slovensku. V Bratislave je zastávka naplánovaná na 16. decembra.  


Návrat na obsah