Smokie – the Symphony Tour 2018 - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Smokie – the Symphony Tour 2018

Vzdajte s nami hold legende legiend hudobnej histórie. Najväčšie hity vo veľkolepej show so symfonickým orchestrom.
Hudobných skupín, ktoré hrajú a koncertujú 50 rokov je naozaj málo a tých, ktoré majú toľko hitov, že ich nemožno spočítať, ešte menej. Možno na niektoré skupiny s mnohými hitmi zabudneme, ale uviesť sa tu dajú naozaj asi len Beatles, Queen, Rolling Stones, Abba a práve Smokie. Living Next Door To Alice, Needles And Pins, Oh Carol, I’LL Meet You At Midnight, If You Know How To Love Me, Do not Play Your Rock’n’Roll To Me, Lay Back In The Arms Of Someone, Something ‚s Been Making Me Blue, Wild Wild Angels, Mexican Girl, For a Few Dollars More, Take Good Care Of My Babe – to je 12 hitov, ktoré si určite na koncerte užijete, a bude ich ešte oveľa viac.

SMOKIE
Britská hudobná legenda, ktorá hrá už celých 50 rokov. Majú neúrekom hitov a tiež je zahrajú v rámci THE SYMPHONY TOUR 2018. Living Next Door To Alice, Needles And Pins, Oh Carol, I’LL Meet You At Midnight, If You Know How To Love Me, Do not Play Your Rock’n’Roll To Me, Lay Back In The Arms Of Someone, Something ‚s Been Making Me Blue, Wild Wild Angels, Mexican Girl, For a Few Dollars More, Take Good Care Of My Babe – to je 12 hitov, ktoré si určite na koncerte užijete, a bude ich ešte oveľa viac.

maybe
Česká autorská rock&pop skupina s frontmanom Honzom Roháčom. Ako všetky úspešné skupiny si sami píšu hudbu aj texty. Na turné si ich Smokie sami vybrali z niekoľkých ponúkaných skupín.

DANUBIA ORCHESTRA Óbuda
Jeden z najznámejších a najuznávanejších symfonických orchestrov v Maďarsku. Združuje a vyberá si hudobníkov zo slávneho maďarského hudobného konzervatória a veľa sa tiež venuje práci s mládežou. Bol založený roku 1993 a spolupracuje s uznávanými dirigentmi, hudobníkmi aj spevákmi. Medzi jeho hostí patrí Andrea Bocelli, Jose Curra, Sarah Brightman, Mario Frangoulis a ďalší hviezdni umelci.

Návrat na obsah