Roman Pomajbo 20170227 - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Roman Pomajbo pozýva na premiéru Bodi: Psia SuperstarRoman Pomajbo nás dnes, 27. februára 2017, pozval na premiéru výborného animáku Bodi: Psia Superstar. Z Bodiho mal byť tradičný strážny pes s pevnou pracovnou dobou a sľubnou kariérou. Namiesto toho vzal gitaru, brnkol do strún a … Animovaná komédia BODI: PSIA SUPERSTAR prinesie veľké rokenrolové dobrodružstvo!

Bodi je dospievajúci pes žijúci v idylickej dedinke v horách a pripravujúci sa na rovnakú kariéru ako má jeho otec. Jeho poslaním je stráženie a ochrana veselých a nezbedných ovečiek pred skupinou nadmerne maškrtných vlkov. Táto práca mu však veľmi nevonia a úprimne, ani trochu mu nejde. A potom sa to stane… Doslova z neba spadne na zem rádio. Bodi započuje pieseň hviezdneho Oskara Mačkostára a zamiluje sa do jeho hudby. Od tejto chvíle je to len Rock sem, roll tam, „Oci, chcem byť muzikantom!“, „Chcem byť ako Oskar!“. Bodiho otec s tým nesúhlasí, no nakoniec mu aj tak kúpi lístok na autobus a Bodi sa aj s gitarou vydáva do veľkého sveta s plánom založiť si hudobnú skupinu a stať sa hudobnou SUPERSTAR. To je ale iba začiatok. Veľký svet má totiž pre podobných naivných rojkov pripravené prekážky a Bodiho čaká pomerne slušná porcia nečakaných udalostí. Nástrahy mesta, noví kamaráti, v pätách vlčia mafia a k tomu pár „lekcií“ u Oskara Mačkostára….A roztomilé ovečky? Tým sa snáď nič nestane a tiež to nakoniec poriadne roztočia.

Na premiére bude zároveň vyhlásený víťaz súťaže Staň sa hviezdou, ktorej patrónom bol práve Roman Pomajbo. Súťaž pripravil Bontonfilm ako sprievodnú aktivitu v rámci marketingovej kampane k animáku Bodi: Psia Superstar.

NOVÁ HVIEZDA VYHRÁ TIETO ROZPRÁVKOVÉ CENY:
  • Zlatý prívesok v tvare HVIEZDY spolu so zlatou retiazkou od 3D ZLATNÍCTVA v hodnote 400 €.
  • Mini kurz spievania u známej a úspešnej speváčky pôsobiacej na medzinárodných pódiách a laureátky medzinárodných súťaží, Mgr. Art. REY SLAWISKI vrátane spoločného obeda v Brasserii televíznej veže Kamzík.
  • Detský tanečný kurz podľa vlastného výberu od RIVERPARK DANCE SCHOOL
  • Kupón na zľavu v hodnote 150 € na nákup hudobného nástroja podľa vlastného výberu od HUDOBNYOBCHOD.SK
  • A ŠPECIÁLNU CENU! Možnosť zažiť jedinečnú atmosféru televízneho natáčania s ROMANOM POMAJBOM a ďalšími známymi osobnosťami z TV obrazovky :-)
Návrat na obsah