Roman Pomajbo - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Roman Pomajbo - Staň sa hviezdouDnes nás navštívil známy, talentovaný a obľúbený slovenský herec Roman Pomajbo, aby nám porozprával o súťaži „Hľadáme novú hviezdu“ ktorej sa stal patrónom.

Roman Pomajbo
Súťaž pripravil Bontonfilm ako sprievodnú aktivitu v rámci marketingovej kampane k animáku Bodi: Psia Superstar. Môžu sa do nej zapojiť všetky talentované deti, stať sa hviezdou a získať rozprávkové zážitky a ceny!
A ako si na svoje začiatky spomína samotný Roman? :-)
Od malička ma zaujímalo všetko. Chcel som byť každým! Učiteľom, policajtom, futbalistom, kozmonautom, či prezidentom… Podarilo sa mi to! Stal som sa hercom, a tým pádom môžem byť každým! :-) Cesta k môjmu vysnívanému povolaniu sa celkom rýchlo naplnila, ale nebolo to vždy jednoduché. Zúčastňoval som sa všetkých aktivít, ktoré sa mi naskytli. Raz sa mi dokonca stalo, že som v jednom školskom programe účinkoval v zbore, recitoval básne, cvičil Spartakiádu a ešte som celý ten program moderoval. Tak sa stalo, že som sa medzi výstupmi nestihol prezliecť a ako moderátor som vystúpil v košeli a v zelených spartakiádnych trenkách :-) Bol som všestranný a veľmi aktívny.Návrat na obsah