Robo Opatovský - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Robo Opatovský sa pomaly stáva stálicou vianočných hitov.V popoludňajšom vysielaní sa Robo Opatovský dozvedel aj to, v ktorom storočí začali byť populárne vianočné stromčeky. Aktuálne dokončil svoje vianočné turné, počas ktorého navštívil niekoľko slovenských miest.

Robo Opatovský sa pomaly stáva stálicou vianočných hitov. Pripravil 3 vianočné albumy, minulého roku za svoj album získal aj platinu. Spolupracoval so známymi speváčkami ako: Mária Čírová alebo Monika Bagárová. Tento rok spoločne s Katkou Koščovou vytvorili skladbu Duch Vianoc.

Robert Opatovský sa narodil 25. decembra 1971 v Trnave. V roku 1996 nadviazal spoluprácu s producentským triom Ľubo „Umelec“ Priehradník, Berco Balogh a Jozef Gregor, s ktorými nahral svoje prvé výrazné hity “Heartbreaker” a “It Doesn’ t Matter”. Jeho ďalším spolupracovníkom bol český producent Daniel Hádl, s ktorým vydal prvý album “Robo Opatovský” (1997) a o rok ďalší “Nebol som zlý” (1998). Tretí, ktorý dostal názov “Pravá tvár”, vyšiel v roku 2000. Prelomom v jeho kariére však bola platňa “Swing And Latin” obsahujúca Robove piesne a klasické svetové hity v nových unikátnych swingových a latin-jazzových úpravách.

Návrat na obsah