Robo Papp - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Zuzana s Marekom vyspovedali Roba PappaDnes k nám zavítal do štúdia Robo Papp, ktorý nám predstavil nový singel Intimita. Po dlhšej odmlke, kedy sa venoval iným projektom, prichádza hudobník s jemnou, rytmickou skladbou, ktorou sa vracia k svojim začiatkom.

Robo Papp
Práve Robo bol jedným z prvých spevákov, ktorý na Slovensko priniesol do popovej hudby prvky soulu a RnB a stále je počuť, že zo svojho šarmu nič nestratil. "Nejde o typický slaďák, je to rytmická pesnička, v ktorej som samozrejme zostal verný aj svojej gitare," vysvetľuje Robo Papp.
Na novej skladbe spolupracoval spevák s osvedčenými menami. Text preňho napísal dvorný textár Vlado Čulík. Pesnička sa nahrávala v štúdiu Randal Group a pod aranžmánmi je podpísané ďalšie známe meno - Vladimír "Randy" Gnepa zo Studia 7 z Prešova.
Robo o novej pesničke, ku ktorej pripravil pre fanúšikov aj lyric video hovorí: "Teším sa, pretože toto je hudba, akú mám rád a táto pieseň Intimita predznamenáva moje ďalšie smerovanie."

Okrem predstavenia nového singlu nám Robo porozprával aj o svojich ránach a raňajkách, kulinárskych pokusoch, klubových koncertoch, možno novom albume a o projekte Veselé zúbky, ktorý sa teší veľkej obľube medzi deťmi aj ich rodičmi.

Návrat na obsah