Róbert Mikla - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Róbert Mikla o živote v Amerike a o účasti na projekte Farma.Robo po príchode neodolal obľúbenej káve. Avšak takmer do štúdia neprišiel, kvôli nepríjemnosti s autom. Robo sa nedávno zúčastnil projektu Farma. V našom štúdiu prezradil dôvod, prečo sa toho zúčastnil. Povedal aj čo bol pre neho najväčší šok na Farme. A aj ako sa tam cítil.

V rannom vysielaní opísal aj jeho život v Amerike. Robo má aj svoju vlastnú rozhlasovú reláciu Miklovica. Základná myšlienka relácie je pomôcť hudobníkom.  Chystá pripraviť 4 skladby týkajúce sa Farmy. Dve básne, ktoré sú narecitované práve ním s hudobným podkladom. Robo sa teraz snaží uberať viac na písanie textov.

Róbert Mikla je vyštudovaný učiteľ pre materské školy a vychovávateľ, neskôr pracujúci na ZUŠ ako učiteľ Literárno-dramatického odboru, člen viacerých divadelných neprofesionálnych a jedného poloprofesionálneho divadelného súboru, zakladateľ voľnomyšlienkárskej, recesistickej, skoro punkovej skupiny ´Projekt náhoda´ s príznačným image a textami, šokuje v roku 2004 slovenského ´konzervatívneho´ diváka svojou odviazanou účasťou v súťaži Slovensko hľadá superstar, z ktorej práve kvôli svojim názorom a neviazanosti odstupuje ako 5. v poradí vo finálovej desiatke. Následne sa stáva jedným z najväčších lákadiel divákov na Supertour – koncertnej šnúry jedenástky finalistov, práve pre svoje excentrické, no mnohým ľuďom sympatické a blízke chovanie.


Návrat na obsah