Okamžité krepčenie - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Okamžité krepčenie

To najlepšie z tuzemskej scény za jedným mixpultom! Nenechajte si ujsť klubové bomby, ktoré budú do davu hádzať český beatmaker DJ Fatte, najznámejší tanečník v úlohe DJa Laci Strike a rezident akcie DJ Metys. Tento večer bude patriť old aj nu school hip-hopu a príbuzným žánrom.

DJ Fatte (CZ)
je dlhodobo jeden z najproduktívnejších beatmakerov na území Česka i Slovenska. “Stálica” beatovej scény a polovica značky IdeaFatte už dlhodobo prináša “výběrové zboží”. DJ Fatte, ktorý sa do vážnejšieho kontaktu s muzikou dostal v roku 1999, má na konte šesť štúdiových albumov s IF, album Premiéra a Střepy s Restom, Imaginarium naprosto běžných podivností a Opičí Král Vrací Úder s MC Geyom, High and Mighty s Nironicom a tiež štyri sólové platne Což takhle dát si Tesař, Fatte No More, Soundtrack a Fade In.

Laci Strike (DJ set)
poznáme ho v prvom rade ako tanečníka a choreografa, ale svoj vzťah k hudbe nevyjadruje len tancom. Svoje obľúbené kúsky, či už z hip-hopu alebo funku, soulu a ďalších žánrov, predvedie sťaby DJ, ktorý zaručenie vie, na čo sa dobre krepčí.

DJ Metys
patrí k ľudom, ktorých na našej scéne určite neprehliadnete a ktorí stoja za viacerými obľúbenými klubovými akciami. Metysove vkusne poskladané skreče zdobia nejeden slovenský album.

Návrat na obsah