Nikol Benedikovičová - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Nikola Benedikovičová predstavuje svoj nový song.Včera sme v štúdiu privítali speváčku, herečku a modelku Nikol Benedikovičovú. Rozprávali sme sa s ňou o jej umeleckých začiatkoch, ale aj plánoch do budúcna.

Krásna, talentovaná, presne taká ako ju poznáme z televíznych obrazoviek. Nikola Benedikovičová predstavuje svoj nový song. Ak ste ho ešte nepočuli, prišiel čas práve teraz.
Nikol o sebe hovorí: „Mám okolo seba mladých ľudí, ktorí sa hľadajú a nevedia, čo ich baví. Ja mám opačný „problém“ – baví ma toho veľmi veľa (herectvo, spev, písanie kníh i modeling), a tak skôr hľadám cestu, ako to všetko prepojiť. Boh nám dal talenty a je na nás, ako ich uchopíme. Tak som začala tým, že "Volám na nebo" ako znie názov mojej pesničky. Viem si predstaviť, že raz všetky svoje umelecké ciele zhmotním do jedného. Ako speváčka naspievam úvodný song do filmu, v ktorom si ako herečka zahrám príbeh podľa knihy, ktorú napíšem ako spisovateľka. Aby toho nebolo málo, nafotia ma ako modelku k titulke :) Áno, znie to šialene premotivovane. Chcem tým skrátka povedať len toľko, že sa nestotožňujem s názorom, že sa treba zamerať na jednu vec a ostatné nechať bokom. Toto je môj štýl a skúška správnosti je to, že vo svojich dvadsiatichtroch rokoch prichádzam do rádia s vlastným singlom. Je to pre mňa zhmotnený sen a motivácia robiť ďalej. S ďalšou piesenkou Vás plánujem prekvapiť!“
Návrat na obsah