Milan bez mapy - Radio VIVA

Prejsť na obsah
MILAN BEZ MAPY V RÁDIU VIVA
Milan je cestovateľ, bloger a každý týždeň ho môžete počuť vždy v premiére v piatok popoludní. Každý mesiac Milan odprezentuje jednu krajinu, tipy, triky, zážitky a to nie len kulinárske. Milan bez mapy v premiére každý piatok popoludní.
KANÁRSKE OSTROVY 1
Z Kanárskych ostrovov mám zatiaľ veľmi dobrý pocit, cítim sa ako na dovolenke, je tu celoročne teplo, no stále som v rámci Európskej únie a môžem sem cestovať bez pasu a roamingu. Ideálna kombinácia, nie?
KANÁRSKE OSTROVY 2
KANÁRSKE OSTROVY 3
AUSTRÁLIA 1
Nikdy som nemal zo žiadnej krajiny na svete tak dobré pocity ako z Austrálie. Kvalitné jedlo, zábava, milí ľudia, vysoké platy, avšak úmerné cenám. Je tu drahšie ako v USA a dokonca drahšie ako na Havaji, ale stojí to za to.
AUSTRÁLIA 2
AUSTRÁLIA 3
AUSTRÁLIA 4
UKRAJINA 1
V poslednej dobe často skloňovaná Ukrajina je ozajstným nedoceneným cestovateľským pôžitkom. Charakteristická architektúra, dostupnosť a neporovnateňe nižšie, ceny sú dôvodmi, kvôli ktorým sem ročne prichádzajú turisti z celého sveta.
UKRAJINA 2
UKRAJINA 3
UKRAJINA 4
MEXIKO 1
Kam ísť do Mexika a čo vidieť? Nuž kde začať... Navštívil som väčšinu toho, čo má Mexiko v ponuke a keďže išlo o moju prvú návštevu, išiel som na overenú klasiku a typické turistické destinácie. Počúvajte, kam ísť do Mexika.
MEXIKO 2
MEXIKO 3
MEXIKO 4
USA 1
Milan bez mapy pozdravuje z New Yorku. Všetko o veľkom jablku a nielen o ňom na Vive v jeho rubrike. Tento mesiac USA. Tak počúvajte!
USA 2
USA 3
USA 4
INDIA 1
INDIA 2
Oplatí sa návšteva Indie? To je otázka. Na internete som si všimol jednu vec – väčšina článkov o Indii je veľmi slniečkárskych a na frázy typu „krásne farby a exotické vône“ som sa stal po čase alergický. Aká je India v skutočnosti? Tak počúvajte!
INDIA 3
INDIA 4
Návrat na obsah