Martin Harich - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Martin Harich predstavil svoj nový singel „Remember Me“.Martin Harich dnes spomínal na svoj prvý bozk a aké finty používa, keď sa stretne so svojimi fanúšičkami. Okrem toho porozprával prečo natáčal svoj nový singel „Remember Me“ na Malte.

Martin Harich je slovenský spevák, skladateľ a multiinštrumentalista. V septembri 2017 vydal svoj tretí štúdiový album MAPY.
Dvojčlenná skupina Musitany hope, vznikla v roku 2009. Pozostávala z dvoch členov: Martina Haricha a Mareka Masarika. O nejaký čas sa ukázali v Mini talent show, kde sa dostali do povedomia divákov. Sisa Sklovská im vtedy predpovedala veľkú kariéru. O dva roky sa prihlásil Martin, ktorý hrá na gitare a samozrejme spieva, na košický kasting druhej ČS SuperStar. Vtedy ho sprevádzal klavirista
Marek a jeho rodičia. Maťo, ako jeden z mála z Košíc, postúpil do divadla. Jeho radosť bola nesmierne veľká, a to ešte nevedel, čo ho čaká o pár mesiacov. Martin postupoval ďalej a ďalej, až sa dostal do prvej 12-ky. Skončil na krásnom 4. mieste. Neveril, že sa dostane až tak ďaleko, ale stalo sa. Martin má obrovský fanklub, každý ho dnes spoznáva na ulici, na jeho koncertoch kričia jeho meno. :-)
Martin svoju cestu potvrdzuje svojím debutovým albumom pod názvom Príbeh Snov, ktorý vychádza pre Česko-slovenský trh 24.10.2011.
Návrat na obsah