Martin Cisár - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Finalista šou Hlas Česko-Slovenska Martin Cisár navštívil Rádio VIVA.Finalista šou Hlas Česko-Slovenska Martin Cisár sa zastavil do rádia Viva za Binďom. A budeme o ňom počuť dosť.

Spevák sa spevu venoval už od svôjho dorasteneckého veku. Po skončení súťaže, ktorá sa pre Martina skončila vo finále, pokračoval ďalej formou nahrávania coverov a bol participantom v niekoľkých hudobných produkciách. Cisárov hlas zaznel v piesni Marka Danna a v pesničke Save Me od DJa Philipeeho. V zime 2018 bol na vianočnom turné s Mirom Jarošom po viacerých mestách na Slovensku .
V našej šou, nám venoval pár slov o jeho hudobnej tvorbe. Martin má za sebou dva oficiálne songy. Prvý song vznikol v spolupráci so známym raperom Majselfom, niesol názov Šťastie. Jeho najnovšia skladba I Will Never Be bola veľmi rýchla práca, ušitá presne pre Martina. Hlavnými námetmi pre skladbu boli problémy. Napríklad ako ľudia kritizujú druhých alebo ako sa ľudia boja prejaviť navzájom. Song bol zložený v spolupráci s skladateľkou a kamarátkou Elis Mráz.Návrat na obsah