Lukáš Adamec - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Lukáš Adamec nám porozprával o svojom koncerte TANCUJ MI.Do éteru rádia Viva zavítal výherca druhého ročníku Česko-Slovenskej SuperStar – Lukáš Adamec. Binďo ho formou testu vyskúšal na tému: Veci o ktorých nepotrebuješ nič vedieť.

Lukáš Adamec je pop-rockový spevák, v minulosti pôsobil ako vodnopólista a môžeme ho poznať z hudobnej skupiny Siempe. Tiež sa preslávil aj výhrou v hudobno-zábavnej šou- Tvoja tvár znie povedome v roku 2016. 32-ročný Košičan má na konte niekoľko úspešných skladieb ako sú Horúca Láska, Keď Ma Raz Odsúdia, Dýchaj, Búrka a mnoho ďalších.

Adamec nám  porozpráva o svojom koncerte TANCUJ MI, ktorý prebiehal v Košiciach a následovne bude prebiehať  v Bratislave už tento apríl. Zároveň bude  vypustený aj nový balíček, ktorého obsah bude nový song a klip s rovnakým názvom. Na koncerte budú aj jeho priatelia v úlohe hostí ako bubeníčka Nikoleta Šurinová, Peter Bič Projekt a hudobník Ivan Tásler. Na koncerte Ondro Kondráč  predstavil tiež svoju novú skladbu Postav Dom. Koncert bol zavŕšený skvelým žúrom.

Návrat na obsah