Lukáš Adamec - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Lukáš Adamec nám prišiel niečo povedať o svojom prebiehajúcom turné.V stredu sa u nás v štúdiu zastavil Lukáš Adamec. Prišiel nám niečo povedať o svojom prebiehajúcom turné a aj o albume a singli Horúca Láska, ktorá láme rekordy na YouTube.

V stredu sa u nás v štúdiu zastavil Lukáš Adamec. Prišiel nám niečo povedať o svojom prebiehajúcom turné a aj o albume a singli Horúca Láska, ktorá láme rekordy na YouTube.
Lukáš Adamec, pre širokú verejnosť známy od roku 2011, keď sa stal víťazom televíznej súťaže Česko Slovenská Superstar. Odvtedy sa venoval muzikálom, robil v rádiu a hlavne spieval. V roku 2016 sa opäť zviditeľnil v rámci projektu Tvoja tvár znie povedome, ktorý opäť vyhral. To mu podľa jeho vlastných slov vydláždilo vhodnú cestu k vydaniu sólového albumu.
Singel „Horúca Láska“, ktorý Lukáš vydal v lete, pôvodne ani nemal byť na tomto albume. Teraz však láme rekordy, keď už má na YouTube takmer 3,5 milióna vzhliadnutí.
Spolu s albumom Lukáš predstavil aj svoje turné, ktoré je v týchto dňoch v plnom prúde. Nie sú to však žiadne veľké sály, pretože sa nechceli prerátať. V rámci turné ešte vystúpi v Bratislave, Martine a Trenčíne.
Do nového roka má však Lukáš v pláne nové turné a spomenul aj prácu na nových pesničkách. Tak kto vie? Možno sa dočkáme aj nového albumu. A my Lukášovi prajeme veľa úspechov a naplnené sály.Návrat na obsah