LALA Stories: Andy Inglis - Radio VIVA

Prejsť na obsah
LALA Stories: Andy Inglis (Savages, Jenny Hval, SOHN a iné)

Príď si vypočuť príbeh a prednášku uznávaného škótskeho odborníka Andyho Inglisa, ktorý počas svojej bohatej kariéry spolupracoval s interpretmi ako Novo Amor, Ed Tullet, Tom Rogers, Jenny Hval, SOHN, Savages či William Doyle (fka East India Youth).
Andy bude rozprávať o hudobnom manažmente, medzinárodnom festivalovom prostredí, marketingu, prípravách a plánovaní koncertov, releasov a ďalších projektov.

KTO JE ANDY INGLIS
Umelecký manažér, klubový a festivalový promotér, tour manažér, lektor a mentor s 28 ročnou medzinárodnou kariérou v Škótsku, Anglicku, Nemecku, Nórsku, Poľsku a ďalších krajinách.
V hudobnej brandži si prešiel mnohými pozíciami ako manažér a spoluzakladateľ hudobného klubu v Londýne, festivalový dramaturg, koncertný promotér, konzultant pre vydavateľstvá a digitálnych distribútorov, komentátor pre Guardian či Quietus, lektor, rečník, moderátor a mentor hudobných manažérov v Nórsku ale aj v nám bližšom Poľsku.
Andy je umeleckým manažérom pre 21. storočie, s inovatívnym a otvorením myslením a veľmi ľudským prístupom s dôrazom na psychické zdravie a pohodu (tzv. mental health) hudobníkov.

ČO JE LALA STORIES
Ďalší z hudobno-vzdelávacích konceptov v réžii občianskeho združenia LALA Slovak Music Export. Tentokrát ide o zdieľanie príbehov a skúseností medzinárodne rešpektovaných hudobných osobností z rôznych krajín. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Návrat na obsah