Kuly z Desmodu - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Kuly z Desmodu nám prezradil niečo o novom albume Molekuly zvuku.V štúdiu nás navštívil Kuly z Desmodu. Povedal nám niečo k novému albumu Molekuly zvuku a o prebiehajúcom turné.

Nitrianska skupina Desmod sa dostala do povedomia v roku 1998. Od vtedy majú na konte deväť štúdiových albumov, z ktorých posledný „Molekuly zvuku“, pustili tento rok do sveta na slovenské pomery trochu netradičným spôsobom – zverejnili ho kompletne na sociálnej sieti YouTube.
K tomuto albumu práve prebieha Česko – Slovenské turné. V týchto dňoch vrcholí česká časť a od 27. októbra začína tá slovenská.
Kuly si u nás trochu zaspomínal na letnú, festivalovú sezónu, ktorú využili aj na prácu v štúdiu a na konci spestrili aj „celozávodnou dovolenkou“. Okrem toho sme sa dozvedeli aj to, prečo museli fanúšikovia čakať na nový štúdiový album 6 rokov, to, že Desmod už môže nahrávať vo vlastnom štúdiu, alebo, ako vznikal názov nového albumu.
Aby sme sa však vrátili aj k turné, tak česká časť sa podľa Kulyho predávala lepšie než čakal a už sa teší na tú slovenskú. Tá bude mať zastávky v Michalovciach, Košiciach, Hnúšti, Ružomberku, Banskej Bystrici, Martine a v Nových Zámkoch.
Návrat na obsah