Koncert Ivany Mer - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Koncert Ivany Mer

Prekrásny spev Ivany Mer s doprovodom Ninou Marinovou na husliach naživo v Plejs. Bude to veľmi komorné, keďže Plejs je malinký, tak aj menej sa vás zmestí, ale o to vzácnejšie. Preto si neváhajte rezervovať svoje miesta, počet účastníkov tohto intímneho hudobného podujatia je obmedzený.
Ukážky tvorby Ivany Mer .) Naživo bude špeciálny set pripravený pre komorný priestor Plejs-u ešte intenzívnejším zážitkom. Niečo na ľudovú nôtu Pachoľa.
Hudba Ivany Mer vyviera z ticha, inšpirovaná spevom mora, prírodnými živlami a vnútorným svetom duše. Skladateľka a speváčka začala svoju umeleckú cestu počas štúdií v Prahe, kde vznikli jej prvé elektro-akustické kompozície, ktoré boli krátky čas po vydaní použité v belgickom tanečnom projekte dancers a umiestnené v semifinále medzinárodného elektro-akustického festivalu LEM Le Prix Russolo.
Ivana má za sebou nespočetne veľa zahraničných spoluprác, jej skladba “diamond fields” nahraná s producentom Marcom-Ericom Lainom viedla prvenstvo v rebríčku rádia FM a rádia 1 v čechách.
V roku 2016 vyšiel jej album “early works” v spolupráci s Oskarom Rózsom, aj francúzskymi producentmi Marc-Eric Laine a Anacole Daalderop. Skladby predstavila aj na spoločnom koncerte s nórskou speváčkou Phaedrou ako aj na koncertoch vo Francúzsku a v Argentíne. V roku 2018 uzrel aj svetlo sveta album remixov od DJ-ov z celého sveta - "Early Works remixed".

Návrat na obsah