King Shaolin - Radio VIVA

Prejsť na obsah
King Shaolin, majú nový singel Mountain. Luki a Zuzka sa ich pýtali na zážitky z koncertov a natáčania klipu.King Shaolin, majú nový singel Mountain. Luki a Zuzka sa ich pýtali na zážitky z koncertov a natáčania klipu, kde sa stala jedna veľmi nepríjemná príhoda.

Skupina King Shaolin vznikla v roku 2012, no už má za sebou viac ako 500 odohratých koncertov a ak by sa u nás robil rebríček najtvrdšie pracujúcich kapiel, určite by patrila minimálne do prvej desiatky. Lídrom a producentom skupiny je spevák a gitarista Dominik Štofko, basgitara a sprievodné vokály patria Norbertovi Neuschlovi, Michal Skacel hrá na bicie nástroje a Michal "Mustafa" Neffe manažuje nielen samotnú kapelu, ale aj gitaru a sprievodné vokály.

Túto obľúbenú slovenskú kapelu, ktorá je okrem vlastnej tvorby známa aj ako sprievodná skupina speváčky Celeste Buckingham, čaká už o pár dní príjemný koncertný zážitok. Bratislavské kvarteto vystúpi 14. septembra ako predkapela speváčky Alice Merton na jej koncerte v bratislavskom Majestic Music Clube.


Návrat na obsah