Karin Haydu - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Karin Haydu prišla porozprávať o dnešnom Európskom dni jazykov v kníhkupectve Panta Rhei.Dnes k nám zavítala energická, príjemná i usmievavá Karin Haydu. Prezradila nám niečo nie len o svojom profesionálnom živote, ale aj zaujímavé súkromné príhody.

Karin Haydu je slovenská divadelná i filmová herečka, okrem iného aj ambasádorka projektu RAABE a spolu so Zuzkou Vačkovou by vás dnes chcela pozvať na Deň jazykov v kníhkupectve Panta Rhei. Okrem dopoludnia s Michalom Slaničkom sa môžete tešiť aj na hudobného hosťa -  Celeste Buckingham, autogramiádu, tombolu, celodenné aktivity pre deti i dospelých, krst novej knihy z edície PONS, jazykové hry a súťaže v angličtine aj nemčine, cudzojazyčnú čitáreň a budete mať možnosť otestovať si svoju jazykovú úroveň.
Karin momentálne účinkuje v siedmych komédiách. V divadle Aréna ju môžete vidieť v inscenáciach - Medzi nebom a zemou, Vibrator - Play a Opona hore. V inscenácii Kozmonauti ju môžete vidieť v divadle Gunagu. A tak isto je členkou nového divadla LaKomika. Tam ju môžete vidieť v Dobrodružstvá Dona Dušana a Čakanie na Gota. Jednou z komédií je aj predstavenie Verejný milenec.
Návrat na obsah