Jaro Minarčin - Radio VIVA

Prejsť na obsah7.3.2018 sme odštartovali seriál rozhovorov o technike a metodike behu, bežeckej obuvi a oblečení s inštruktorom behu a predajcom bežeckej obuvi Jarom Minarčinom.
O behu a ako s ním začať
O vhodnej bežeckej obuvi
19.3.2018 sme sa porozprávali o vhodnom výbere obuvi pre beh na spevnených plochách (asfalt, betón) alebo v prírodnom teréne a aj o dynamickej analýze nášľapu v maximálnom zaťažení.
O technike behania
21.3.2018 sme si podrobnejšie rozobrali dynamickú analýzu nášľapu a porozprávali sme sa o kurzoch behu (pod vedením Jara Minarčina) a ich dôležitosti na docielenie správnej techniky behania.
O kombinácii posilňovania a behu
23.3.2018 sme si povedali o kombinácii posilňovania a behu a zároveň aj o vhodnej regenerácii organizmu. Pozornosť sme upriamili aj na pitný režim a (ne)používanie energetických nápojov.
O škole behu
28.3.2018 sme hovorili o špecializovanej predajni športovej obuvi, v ktorej je nákup spojený aj s užitočným poradenstvom. Ďalej sme si povedali o škole behu, od úplných začiatkov až po konečné výsledky.
S behom môžete začať aj v Running store :)
6.4.2018 sme zhrnuli podstatu špecializovaného obchodu s bežeckou obuvou a oblečením Running store a o tom ako začať s behom, o pravidelnom behu a regenerácii tela.
je mladá slovenská značka, ktorá sa zameriava na komplexné poradenstvo pre bežcov začiatočníkov i profesionálov a súvisiaceho zdravého životného štýlu ako takého.
V našej komunite sme známi ako odborníci na efektivitu a prácu s ľuďmi. Vysvetlíme ľudom, čo a prečo robia nesprávne a zároveň im dáme istotu v to, čo robia správne, aby bez problémov zvládli novú techniku behu, ktorú sami vyučujeme.
Naše kurzy sú jasné, zrozumiteľné a overené v praxi. Sú určené pre tých, ktorí chcú behať dlhodobo bez námahy a zranení. Našimi klientmi sú úplný začiatočníci, športovci a športové organizácie zo všetkých odvetví. Vyberáme si takých klientov, ktorí nestratili chuť víťaziť, vieru vo svoje sily a pre ktorých hodnoty ako česť, poctivosť a slušnosť nie sú iba prázdne frázy. Každý pracovník našej firmy chápe svoju prácu ako poslanie pomôcť takýmto klientom, a tým aj celej našej spoločnosti. Veď nič nie je dôležitejšie, ako cítiť sa dobre.
Návrat na obsah