JANA A JA koncert v DOT. Contemporary Art Gallery - Radio VIVA

Prejsť na obsah
JANA A JA koncert v DOT. Contemporary Art Gallery

JANA KRČMÁROVÁ/ hudobníčka (klavír, spev). Poetka. Umelkyňa s citom pre poéziu a kompozíciu. JANA A JA je jej autorským projektom. Jej prednosťou je prirodzený prednes vlastných autorských skladieb v slovenčine. V súčasnosti pripravuje debutový album s uznávaným jazzovým klaviristom a skladateľom Ľubošom Šrámekom. Vystupuje aj v rámci multižánrových a literárnych podujatí.

LUCIA PINTÉROVÁ/ hudobníčka (priečna flauta). Študovala magisterský študijný program v nórskom Stavangeri, odbor hra na priečnej flaute. Spolupracovala s českými symfonickými orchestrami v Prahe a Hradci Králové. Spolupracovala s Ľubošom Šrámekom, Eliou Kačiovou, Martinom Petríkom. Okrem interpretácie arteficiálnej hudby sa venuje aj improvizovanej hudbe, najmä v spojení s etnickým jazzom a slovenskou ľudovou hudbou.

PETER KUNZO/ hudobník (klavír, klávesové nástroje). Absolvent špecializácie jazzová a populárna hudba Cirkevného konzervatória v Bratislave. Spolupracuje so špičkovými slovenskými hudobníkmi, ako je Ľuboš Šrámek, Nikolaj Nikitin, Milo Suchomel, Zuzana Smatanová a iní.

Hosť:
ERIKA REINDLOVÁ

Návrat na obsah