HOME- úvodná stránka Rádia Viva - Radio VIVA

Prejsť na obsah
BRATISLAVA
Dnes je:
Meniny má:
HLASUJ ZA NOVINKU TÝŽDŇA
CHARLI XCX & LIZZO - Blame It On Your Love
CHARLI XCX & LIZZO
Blame It On Your Love
Hlasovať: 4.0/5
MARSHMELLO & A DAY TO REMEMBER - Rescue Me
MARSHMELLO & A DAY TO REMEMBER
Rescue Me
Hlasovať: 4.0/5
LITTLE MIX - Bounce Back
LITTLE MIX
Bounce Back
Hlasovať: 4.0/5
MABEL - Mad Love
MABEL
Mad Love
Hlasovať: 4.0/5
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA V BRATISLAVE
Tohto roku 22.júna by sa Jaro Filip – „človek hromadného výskytu“- ako ho výstižne označil Marián Varga,  dožil sedemdesiatky.
Kde: AXA Aréna NTC / Kedy: 24.6.2019 o 19:30
Zdroj: FB
Na jednom pódiu sa predstavia hviezdy svetovej i domácej hudobnej scény ako Kenny Garrett, izraelská speváčka NOA, či Ida Kelarová so zborom Čhavorenge.
Kde: AXA Aréna NTC / Kedy: 24.6.2019 o 19:00
Zdroj: FB
Veľký počet detí vyrastá na vidieku a v prisťahovaleckých táboroch vo veľmi zlých sociálnych podmienkach a opúšťajú školu v mladom veku.
Kde: Dom Quo vadis / Kedy: 24.6.2019 o 18:30
Zdroj: FB
Zúčastnite sa aj vy našej jedinečnej akcie: "Súťaž v jedení HOT-DOGOV" na kamennom námestí. Každý víťaz dostane kupón na Richman dobroty.
Kde: Kamenné námestie / Kedy: 25.6.2019 o 12:00
Zdroj: FB
Všetkých srdečne pozývame na záverečný koncert tohto semestra Večerných jazzových ateliérov. Nenechajte si ujsť jazzovú všehochuť.
Kde: FLAME Music Bar / Kedy: 25.6.2019 o 12:00
Zdroj: FB
Pozývame vás na krst knihy Futbal: Pravdivá história, ktorú napísal Samuel Marec. S touto knihou sa zaručene nebudete nudiť.
Kde: Kníhkupectvo Martinus / Kedy: 25.6.2019 o 12:00
Zdroj: FB
PREMIERY V KINÁCH
Natasha je dievča, ktorá neverí na osud ani na sny a spolieha sa iba na vedu a fakty. Až do magického okamihu, kedy osud zasiahne a ona uprostred horúceho dňa na rušnej newyorskej ulici narazí na Daniela.
Kedy: 27.06.2019
Príbeh o zlovestnej bábike zo sveta filmov „V zajatí démonov“ prichádza vo svojom treťom pokračovaní. Tentokrát sú démonológovia Ed a Lorraine Warrenovci pevne odhodlaní zabrániť ďalšiemu nešťastiu.
Kedy: 27.06.2019
Dve legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle a scenárista legendárnych komédií Richard Curtis, spojili svoje sily a natočili originálnu a hravú komédiu o hudbe a láske.
Kedy: 27.06.2019
Film Brankár prináša dramatický životný príbeh legendárneho futbalistu Manchester City Berta Trautmanna, ktorý sa v povojnovom Anglicku presadil napriek svojmu nemeckému pôvodu.
Kedy: 27.06.2019
Svet je plný bohatých, skazených a sebaistých mužov. A presne takých milujú hrdinky tejto komédie. Okúzľujúcej Angličanke Josephine a trošku neohrabanej Američanke Penny totiž nejde o lásku, ale len a len o peniaze...
Kedy: 20.06.2019
Z prvého dielu vieme, čo robia naši zvierací kamaráti, vtedy keď nie sme doma. Ak vás to nastrašilo, tak sa pripravte na ďalšie veľké prekvapenie. V pokračovaní zistíte, ako sa vaši miláčikovia vyrovnávajú s veľkými emóciami.
Kedy: 20.06.2019
TU SI POZRITE PROGRAM KÍN V BRATISLAVE NA KAŽDÝ DEŇ
STÁLE AKTUÁLNE PODUJATIA V BRATISLAVE
Trh-Piac-Markt
Pravidelný potravinový trh v Starej tržnici nadväzuje na tradíciu budovy ako trhového priestoru. Vo svojej forme je jedinečným v Bratislave, aj okolí.
Kde: Stará tržnica
Kedy: celoročne

Návrat na obsah