Igor Kmeťo, ml. - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Igor Kmeťo, ml. nám predstavil nám svoj nový singel „Alien“.V stredu ráno nám do štúdia zavítal, ako ho Luki nazval, „Slovenský kráľ Funky“ – Igor Kmeťo, ml. a predstavil nám svoj nový singel „Alien“.

Funky spevák, ktorý je známy najmä spoluprácou so svojím otcom v skupine Kmeťoband. V súčasnosti Igor pripravuje svoj druhý sólový album, ktorého cieľom je predčiť jeho debutový album JA SOM FUNKY, z ktorého sa predalo viac ako 11 000 kusov. Svoju profesionálnu hudobnú kariéru odštartoval v roku 2003, kedy vyšiel jeho prvý singel Bubamara. O rok neskôr Igor pozval na svoj album slovenskú rapovú jednotku Rytmusa. Spoločne nahrali hit Amen Savore, ktorý rotoval v slovenských i českých rádiách. Momentálne sa Igor popri nahrávaní sólového albumu venuje hudobnej produkcii vo vlastnom nahrávacom štúdiu Gitanorecords.

Nový singel, ktorý nám prišiel Igor predstaviť má výrazný americký zvuk. Podiel na tom bude mať aj fakt, že tento singel celý vznikol v Amerike a podčiarkuje to aj anglický text, ktorý však bol pôvodne slovenský. Dôvod, prečo sa Igor nakoniec rozhodol pre anglickú verziu si už môžete vypočuť sami.

Návrat na obsah