Iconito - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Iconito prišlo s novou hokejovou hymnou.Nová hokejová hymna! V rannej šou Iconito prišlo s novinkou a Luki zistil k tomu najnovšie info.

Kristián Dufinec prišiel na scénu so  skladbou Chcem zmenu v marci 2014. Úspech piesne odštartoval nápad na natočenie videoklipu. Pokračovanie piesne- Spolu za jedno lano bola forma odkazu pre nového prezidenta . November 2014 sa písal v znamení víťazstva Košického zlatého pokladu. Zásluhy niesla skladba Dva svety. V roku 2015 hudobníci podpísali zmluvu s vydavateľstvom Warner Music CZ. Debutový album Človek a Klaun vyšiel na jar 2016. Singel Slovenské Devy sa dokonca dostal do trendov na YouTube. Najnovší album majú naplánované vydať na Jar 2019.

Od tohtoročného mája máme na Slovensku novú hokejovú hymnu od skupiny Iconito. V skladbe účinkovali popredné mená hokejovej scény ako napr. Ján Lašák, Jozef Štumpel alebo Rišo Zedník a ďalší. V rannej šou nám prezradili, že zháňanie účinkujúcich nebolo také akoby každý čakal. Scenár, réžia aj hlavná úloha bola v rukách Kristiána. Ďalej sa s nami podelil o pocity z FANZÓN, ktoré boli rozmiestnené po celom Slovensku. Iconito si na svoj účet pripísali horúcu slovenskú novinku „Poďme Spolu Vpred“.

Návrat na obsah