Dominika Mirgová a ADiss - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Dominika Mirgová a ADiss predstavili novú skladbu s názvom „Noc patrí nám“.Títo dvaja interpreti spojili svoje sily, aby vytvorili novú skladbu s názvom „Noc patrí nám“. V rádiu Viva prehovorili aj tom, čo stálo za vznikom tejto spolupráce. Taktiež aj o tom, ako dlho trvalo nahrávanie skladby.

Medzi hudobníkmi aj vďaka tejto skladbe nastala hudobná chémia. Nový hit „Noc patrí nám“ je určená pre ľudí, ktorí si užívajú každú minútu svojho života. ADiss odporúča túto skladbu vtedy, keď sa chce človek dobre cítiť a prebudiť sa. Za produkciou stál opäť Hoodini.

Dominika Mirgová narodila 23.12. 1991 do muzikantskej rodiny. Hudobný talent zdedila po otcovi, ktorý je muzikantom do špiku kostí. Od 5 rokov spievala pred obecenstvom a budila pozornosť na všetkých vystúpeniach kapely svojho otca. Nepopierateľný spevácky talent predpovedal jej budúcnosť už vtedy. Dominika milovala obecenstvo a čím bola staršia, jej túžba sa stávala silnejšou. Už v 11 rokoch stále po boku otca ako vyzretá profesionálka a pesničkami robila radosť na rodinných oslavách i detských súťažiach. Hudbu cíti dokonale a vždy vedela, že sa jedného dňa stane jej cestou. Svedčí o tom aj jej záľuba v podobe kúskov oblečenia, či šperkov s husľovým kľúčom, ale aj jej tetovania. Najradšej sa však z lásky k hudbe vyznáva vo svojich pesničkách. V 15-tich rokoch sa Dominika prihlásila do 3. ročníka súťaže Slovensko hľadá SuperStar, v ktorom zažiarila ako jedna z horúcich favoritiek až do samotného finále šou, kde skončila na striebornej priečke. Dominika má za sebou aj množstvo spoluprác s tými najvychytenejšími slovenskými interpretmi. Lásku k hiphopu a tanečnej hudbe prezentovala v skladbe Alibi, kde hosťovala raperovi Suverenovi, skladba Ak to má byť je vydarenou spoluprácou s Mišom Bielym. Nežnú polohu zase ukázala v jedinečnom duete s Mirom Jarošom s názvom Na pokraji síl, ktorý ju priviedol k bližšej spolupráci s ním. Dominika vydala už 3 albumy. Jej album Nová, ktorý vydala v roku 2013 obsahoval aj 3 najhranejšie skladby na Slovensku.

ADiss, vlastným menom Adam Miščík má na konte spolupráce s rapermi ako sú Laky z PNS, či Tretina.  Prelom v jeho kariére nastal po vydaní debutového štúdiového albumu „Trištvrte na mňa“. Na albume spolupracoval s niekoľkými známymi rapermi zo slovenskej hudobnej scény. Ako napríklad Supa. Momentálne vydal ďalší album s názvom „My“, na ktorom sa podieľal aj producent Hoodini. Aj na tomto albume sa objavili spoločné piesne s ľuďmi ako: DAME, Separ a Delik.

Návrat na obsah