Dirtyy Boyzz - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Celeste Buckingham a Ondrej Kandráč porozprávali o piesni „Tisíc a jedna noc“.V rannom vysielaní na Vive chalani odhalili záhadu ich vypracovaných tiel. Opísali, ako vyzerá ich obyčajné ráno. Poradili aj to, čo robiť so ženami, ktoré nechcú chodiť na pánsky striptíz a porozprávali, na akých zaujímavých miestach už robili striptíz.

Toto nové striptérske zoskupenie vystupovalo počas novembra a decembra v niekoľkých slovenských mestách. Turné LEN PRE ŽENY TOUR bude pokračovať aj počas nasledujúceho roka 2019, kde páni predstavujú svoje jedinečné vystúpenia.

Dirtyy Boyzz je skupina profesionálnych striptérov a tanečníkov, ktorá vznikla na Slovensku v roku 2016. Zámerom je pobaviť ženskú časť publika zmyselným predstavením s nádychom erotiky, vzrušenia v podobe tanca a pánskeho striptízu. Členovia tejto jedinečnej skupiny si prešli namáhavým konkurzom, ako i náročným tréningom pod dohľadom odborníkov z oblasti svetového pánskeho striptízu. Hlavným choreografom skupiny je Johnny Perfekto, ktorý dohliada na členov skupiny a pripravuje ich dôkladne a svedomito na veľké slovenské turné. Hlavným členom skupiny Dirtyy Boyzz je niekoľkonásobný majster sveta v pánskom striptíze – Kenzosuperstar. Hlavnou myšlienkou a zámerom zakladateľa skupiny je vniesť do sveta európskeho striptízu viac zmyselnosti, predstavivosti, zábavy, profesionality ako i elegancie v rámci skoro dvojhodinového predstavenia, s pestrou choreografiou s nádychom exotiky, štýlu, fantázie, akrobacie a klasiky.
Návrat na obsah