DIRTYY BOYZZ - Radio VIVA

Prejsť na obsahDIRTYY BOYZZ - posledná show tejto sezóny
Medzinárodná skupina DIRTYY BOYZZ má za sebou veľmi úspešné a historické turné, ktoré sa konalo minulý rok kde boli všetky sály a divadla beznádejne vypredané do posledného miesta.

Za 2 a pol mesiaca sa prišlo pozrieť na DIRTYY BOYZZ vyše 9000 žien a turné sa zapísalo do pamäti každého jedného diváka ako nezabudnuteľný zážitok. Program nabitý tematickými vystúpeniami, akrobatickými kúskami, šarmom a eleganciou, divadelno-kabaretná show pripomínajúca svetoznámu formáciu CHIPPENDALES alebo úspešný HOLLYWOODSKY film MAGIC MIKE a mnoho iného zažijete na druhom turné, na ktorom už chlapci pracujú.
DIRTYY BOYZZ prichádzajú tento rok s úplné novou show, zaspomínate si na slávne hollywoodske filmy ako napr., Gladiator, Dirty Dancing, Dracula a ďalšie iné. Skupina sa môže pýšiť spoluprácou s ďalšou významnou osobnosťou, ktorou je hudobný producent PETER PANN, ktorý prijal ponuku a dohliada na kvalitu a kreativitu hudobných mixov skupiny  DIRTYY BOYZZ či striptéra z poľskej republiky, ktorý sa vrátil z Ameriky aby sa stal súčasťou teamu DIRTYY BOYYZZ a vyzdvihol latku na najvyššie mäty.
Obľúbený moderátor Bindo z radia EUROPA2 , ktorý veľmi zapadol do tohto projektu vás poteší jeho energickým moderovaním, súťažami či tombolou o zaujímavé ceny. Dámy budú  môcť zažiť exkluzívne fotenie so všetkými účinkujúcimi a na pamiatku si odnesú fotku vytlačenú priamo na mieste.
Show budú dotvárať vlastné kulisy, pódium a svetlá, dym či v niektorých prípadoch aj ohňové efekty, ktoré sú súčasťou predstavení.DIRTYY BOYZZ prinesú dôkaz,že MADE IN SLOVAKIA môže byť tak isto veľkolepé s vysokým štandardom ako MADE IN USA. Dámy, ak sa povie striptíz tak verte,že Slovensko zažije prvýkrát v histórií prvú originálnu striptízovú skupinu, ktorá predvedie viac ako striptíz.
Noc, na ktorú s určitosťou nezabudnete.

DIRTYY BOYZZ - skupina profesionálnych striptérov a tanečníkov založená na  Slovensku v roku 2016, vytvorená so zámerom pobaviť ženskú časť publika zmyselným predstavením s nádychom erotiky , vzrušenia v podobe tanca a pánskeho striptízu. Členovia tejto jedinečnej skupiny v rámci Európy, tvoria páni zo Slovenska i zahraničia , ktorí prešli namáhavým konkurzom ako i náročným tréningom pod dohľadom odborníkov z oblasti svetového  pánskeho striptízu.  Hlavným členom skupiny DIRTYY BOYZZ je niekoľkonásobný majster sveta v pánskom striptíze - KENZOSUPERSTAR. Hlavnou myšlienkou, ideou a zámerom zakladateľa skupiny / DIEGO 001 ( MAGNIFIQUE AGENCY), je vniesť do sveta Európskeho striptízu viac zmyselnosti , predstavivosti, zábavy, profesionality ako i elegancie v rámci skoro dvojhodinového predstavenia, s pestrou choreografiou s nádychom exotiky , štýlu , fantázie, akrobacie a klasiky. Prvotným cieľom zakladateľov skupiny, okrem iného ,je uviesť meno DIRTYY BOYZZ na vedúcu pozíciu erotického priemyslu v rámci Európy.

Návrat na obsah