Celeste Buckingham - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Celeste Buckingham predstavila svoj nový singel „Immature“.V rádiu sme privítali Celeste Buckingham, ktorá nás presvedčila o tom, že vie výborne po anglicky a Lukimu porozprávala o svojom novom singli s názvom „Immature“, v ktorom sa zaoberá prekážkami a zlyhávaním komunikácie v partnerských vzťahoch mladých ľudí.

Celeste Buckingham je finalistkou druhej série Česko Slovenskej SuperStar. V roku 2012 vydala svoj debutový album Don't Look Back a bola nominovaná na MTV Europe Music Awards v kategórii Best Czech and Slovak Act. Bola porotkyňou slovensko-českej verzie X Factoru. V roku
2013 získala OTO ako speváčka roka. Bola nominovaná aj na Radio Disney Music Awards v Amerike. Tiež vydala pieseň Gone so svojou mladšou sestrou Carmel Buckinghamovou (15), ktorá si taktiež rozvíja svoju hudobnú kariéru so svojou rockovou skupinou The House United. Celeste momentálne strieda domov na Slovensku a v Nashville, USA. Celeste má rada široké spektrum hudby. Skladá piesne pre seba  i pre iných hudobníkov.

Návrat na obsah