Bystrík - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Bystrík predstavil svoj nový singel „Prajem si“.Dnes (v utorok) nás prišiel navštíviť do štúdia Bystrík a predstavil svoj nový singel „Prajem si“.

Bystrík sa hudbe začal intenzívne venovať v 18-tich rokoch a prvé vystúpenia absolvoval v rôznych kluboch a baroch, kde hrával na gitare prevzaté piesne, ktoré postupne dopĺňal o svoje vlastné pesničky. Po prvýkrát na seba upozornil vlastnou skladbou „Snívaj“ v roku 2004, ktorá výraznejšie zarezonovala aj v éteri slovenských rádií. Zmena nastala v roku 2005, kedy talentovaný Trnavčan zvíťazil v rekordnej konkurencii v prestížnej Autorskej súťaži Coca-Cola Popstar. Vďaka víťazstvu vydal v tom istom roku debutový album „Mám, čo som chcel“. O dva roky ho nasledoval štúdiový album „Len ty a ja“ a prvé klubové koncertné turné. V roku 2010 vydal svoj tretí album s názvom „Bublifuk“.
Okrem toho, že Bystrík u nás predstavil svoj nový singel „Prajem si“ sa s Maťou porozprával aj o tom, ako sa k hudbe vlastne dostal, či o pripravovanom albume, kvôli ktorému momentálne spolu s kapelou nevystupuje.
Dostali sa však aj k Bystríkovmu úsmevu a jeho ústnej hygiene. Viac si môžete vypočuť sami.
Návrat na obsah