BuranoWski - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Chytľavú novinku Lúč nám prišiel predstaviť BuranoWski.Dnes ráno (20.2.2018) sa k nám do štúdia prišiel navštíviť popový spevák, gitarista, skladateľ, textár BuranoWski.

Pod menom BuranoWski sa minulý rok vrátil na slovenskú scénu spevák a skladateľ Tomáš Buranovský, víťaz autorskej súťaže Košický zlatý poklad v roku 2010 s piesňou Blízko cieľa. Diváci si košického rodáka pamätajú aj z tretej série speváckej súťaže Slovensko hľadá SuperStar a Česko Slovensko má talent.
Od vydania posledného singla Sám sebou v januári minulého roka na sebe intenzívne pracoval. Tentoraz predstavil chytľavú novinku Lúč, ktorú ponúka rovno s videoklipom. Nádejný slovenský hit očaril fanúšikov najmä príjemným textom, ktorý dokonca miestami vyznieva ako manželský sľub.

K singlu nakrútil aj videoklip, ktorý rozpráva príbeh lásky dvoch mladých ľudí s bežnými problémami. Námet, scenár, strih a réžiu videoklipu realizoval Laco Rychtárik. Na konečnej podobe videoklipu sa podieľali aj ďalší hudobníci ako Peter Riava či Peter Bič, ktorí sú jeho producentmi. Klip nakrútili v priebehu dvoch dní v Košiciach a okolí aj v exteriéroch dedinky Skrabské pri Vranove.
Luki sa ho pýtal, ako sa dá spraviť hit, či to, ako sa zrodil názov ku piesni Lúč, ktorá je v rádiách veľmi populárna. V ďalšej časti sa Luki pýtal na to, ako sa BuranoWski vysporiada so stresom. Nezabudli spolu prebrať ani možný album, či spoločné turné s Adamom Ďuricom.

Návrat na obsah