Anita Soul - Friends of jazz - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Anita Soul - Friends of jazz

Piatok 15.03. o 20:30 bude opäť patriť Anite Soul a jej priateľom, resp. nám zahrá zoskúpenie Anita Soul - Friends of jazz.
Koncerty Anity - slovenskej soulovej princeznej, bývajú vždy plné ľudí a skvelej hudby. Hudobný doprovod tvoria vždy špičkoví slovenskí hudoníci, takže tento koncert si nemôžete nechať ujsť.

Anita Soul
Vlastným menom Anita Bertóková. Vyštudovala hudobno-dramatický odbor na konzervatóriu. Miluje R&B a soul a účinkovala ako speváčka v programoch Bailando, Hit storočia a Môj najmilší hit.

Eugen Vizváry - Skladateľ, aranžér a vynikajúci klavirista. Patrí k najvyhľadávanejším klaviristom v Slovenskej a Českej Republike. Jeho hudobná činnosť spočíva v práci v hudobných štúdiách, komponovaním, aranžovaním, pôsobí ako producent a doprevádza popredných slovenských a českých umelcov. Spolupracoval s hudobníkmi ako Oskar Rózsa, Martin Valihora, AnitaSoul, Michal Bugala, Marcel Palonder, Vivian Sessoms, Kim Davis a mnohí iní

Richard Csino - pochádza z rodiny hudobníkov a absolvoval klavír na štátnom Konzervatóriu v Bratislave. Popri škole sa venoval hre na basovú gitaru. Dnes pôsobí ako basgitarista a spevák s poprednými slovenskými a zahraničnými jazz-pop umelcami.

David Hodek - V 4 rokoch mal prvý profesionálny debut s kapelou Blues Band. V r. 2008 založil kapelu David Hodek Quartet formation a ako 12 ročný získal prestížnu cenu: Talent roku 2009, Austrian Music Office. V r.2012 sa stal medzinárodným Zildjian Vystupoval ako člen rôznych formácií spolu s mnohými uznávanými umelcami a jazzovými hudobníkmi ako George Cables, Essiet Essiet, Radovan Tariška, Ondrej Krajňák, Tomáš Baroš, Juraj Bartoš, Tomáš Gajlík, Oskar Rózsa, Soweto Kinch, Corcoran Holt, Casey Benjamin, Benito Gonzalez, Eric Wyatt, Mark Kelly, Corey Wilkes alebo Ron Affif. Jeho talent bol uznaný takými majstrami ako John Patnutci, Poogie Bell, Jojo Mayer, Chris Dave, Kenwood Dennard atď.

Návrat na obsah