Andy Winson - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Najmenší a najslabší chlapec si jedného dňa povedal DOSŤ!Tento deň na Vive bol v znamení pozitívnej energie. Do štúdia nás prišiel rozžiariť Andy Winson. Najmenší a najslabší chlapec si jedného dňa povedal DOSŤ!

A stal sa tým, kým je dnes - Andym Winsonom. Zistil, že všetko je v hlave. Každý hmat je o vopred naplánovanej stratégii. Sila a vôľa ísť vpred. Nevzdávaj sa! Šport sa mu stal vnútornou silou a nesmiernou vôľou. Pre Andyho, keď sa jedny dvere zatvoria, druhé lepšie sa otvoria. Je nutné si niekedy niečim preskákať a to platilo v škole aj práci. V hlave mu bežal úspech a cieľ byť najlepší. Pracoval  na sebe, viedol tím, študoval. Všetko naraz. Jeho myseľ bola jeho najlepším priateľom. Jedného dňa prišiel pád a s ním veľká skúška.
Zostali s manželkou sami, oklamaní v cudzej krajine, bez prostriedkov, takmer bez strechy nad hlavou. Jediné, čo im pomáhalo bola ľudskosť a začali si plniť svoje sny. Winson sa stal priekopníkom neurolingvistického programovania. Silné príbehy ľudí ho priviedli k založeniu Akadémie Andyho Winsona.

V našej šou nám prezradil začiatok svojho pozitívneho myslenia.
Od šestnástich-sedemnástich rokov sa venuje sebavzdelávaniu formou seminárov a v súčte to už robí 25 rokov. Výsledkom sú 10 tisíce ľudí, čo prešli cez Winsonove programy, tréningy a videnia jeho videí sú v miliónoch. Zaoberá sa aj stagnáciou pri ľuďoch, čo si myslia, že dosiahli svoj pomyselný strop, ale naďalej chcú dosahovať nové ciele. Tieto tréningy sa zameriavajú na nájdenie svojej vnútornej sily.

Návrat na obsah