Adam Ďurica - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Adam Ďurica predstavil svoj nový singel Jazero.Adam Ďurica prišiel vo štvrtok ráno do rádia Viva a predstavil nám svoj nový singel Jazero. Táto nová skladba, už nie je taká sladká a romantická ako predošlé. Dozviete sa aj čo spája Adama s našou moderátorkou Majou.

Spevák a skladateľ Adam Ďurica pochádza z Hlohovca. Do povedomia sa dostal po úspešnej účasti v prvej sérii Slovensko hľadá superstar. Medzi hudobnú špičku sa vyšvihol albumom s názvom „Cukor a Soľ“, z ktorého piesne „Tam kde slnko“ a „Urob ma lepším“ patrili k najhranejším skladbám roku 2006. V roku 2009 získal na medzinárodnom festivale v poľskom Rzeszówe cenu Grand Prix ako absolútny víťaz. Obrovský úspech mu priniesol rok 2014, keď si Slovensko zamilovalo pesničky z jeho albumu „Mandolína“.
Adam hovorí, že nový singel je trošku rokový, ale v rámci popových hraníc. Videoklip sa končí trošku odvážnejšie až vášnivo. Slová piesne „S vínom sa dvíha nálada“, sa ukazuje na 3 mladých ľuďoch, no Adam v pozadí hrá len na gitare. Novú hudbu a outfit Adama Ďuricu si môžete pozrieť v klipe k novej piesni Jazero. Prezradil aj niečo o svojom novom albume, ktorý vyjde tento rok. Pracuje na ňom intenzívne a už je asi v polovici práce. Určite sa môžete naň tešiť.

Návrat na obsah