Živá Voda - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Palo Horváth a Peci Uherčík vás pozývajú na koncert skupiny Živá Voda.Palo Horváth a Peci Uherčík k nám zavítali do rádia, aby vás, našich poslucháčov pozvali na koncert ich skupiny Živá Voda, 13.12. do MMC.

Kapela Živá Voda je tvorená štyrmi legendami slovenskej rockovej scény: Palo Horváth – basgita + spev, Peter Peci Uherčík – gitara + spev, Igor Teo Skovay – bicie a Martin Servo Sarvaš – texty + manažér. Skupina vznikla v roku 2015 z členov bratislavských hudobných skupín Tublatanka, Čenkovej deti. Repertoárom zoskupenia sú piesne ktoré spieval Palo Horváth v skupinách Tublatanka a Magma.
V bratislavskom Majestic Music Clube sa 13. decembra uskutoční rockový vianočný koncert pod taktovkou kapely Živá voda. Uherčík, Griglák a Horváth sú spojení aj prostredníctvom kultového albumu Magma, ktorý na slovenskej scéne zarezonoval druhej v polovici 90. rokov. Časť z neho zaznie aj v MMC počas vystúpenia. Druhým pilierom jej repertoáru sú piesne z prvých štyroch albumov Tublatanky, ktoré spieval Paľo Horváth (medzi vrcholy patria Prometeus a Smrť a sláva). Počas koncertu v MMC okrem pôvodnej tvorby zaznie i jedna tradičná vianočná koleda.


Návrat na obsah