Čoko – Kafé víkend v Bory Mall - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Čoko – Kafé víkend v Bory Mall

Ochutnajte s nami lahodné dobroty, pochutiny a špeciality z pražiarní, kaviarní, čajovní, čokoládovní, cukrární a ešte oveľa viac. Svet kvalitnej čokolády a kávy čaká na vaše objavenie.

Príďte si 24. – 25. 11. 2018 do bratislavského nákupného centra BORY MALL vychutnať tú pravú kaviarenskú atmosféru. Ochutnajte čerstvo pražené kávy, poctivé čokolády a čaje z ďalekého východu, horúce i studené nápoje či miešané drinky. Pripravili sme si pre vás Samé Dobré Veci pre všetky vaše zmysly.

Máte chuť na rozvoniavajúce espresso, nadýchané cappuccino alebo vyvážené latte? Ktorej čokoláde dáte prednosť - mliečnej, horkej alebo bielej? Horúcej, či tabuľkovej? Všetky tieto lahodné dobroty môžete s radosťou ochutnať už po tretí krát v Bory Mall počas delikátneho Čoko – Kafé Víkendu. :)

Počas celého víkendu vám vašu návštevu Bory Mall obohatí sprievodný program:
SOBOTA 24.11.2018
11:00 - 13:30 Latte Art Show – súťaž, zábava, šou - kreslenie mliečnou penou do espressa pod vedením Academy of Coffee a neuveriteľné obrazy v šálke cappuccina
14:00 - Acapella For You - Piati mladí ľudia, ktorí sa rozhodli spojiť svoje hlasy a bez použitia hudobných nástrojov interpretujú rôzne svetové aj domáce hity v a capella štýle.
15:00 - pokračovanie Latte Art Show
17:00 - Kuchár Pepe - Pepeho a jeho zdravé dobroty možno poznáte z televíznych relácii na TV Paprika. Na Čoko-Kafé Víkende pre vás pripraví kokosové palacinky s jahodovým krémom.
18:00 Nuttery a predstavenie rastlinných mliek, ktoré môžu do kávy, či na prípravu jedál používať aj vegáni alebo aj tí, ktorí nie sú s laktózou kamaráti

NEDEĽA 25.11.2018
11:00 Kakaw Co+ Dobrodružstvá kakaových chuti - Nechaj sa uniesť kakaovým zážitkom naprieč Kolumbiou - rozprávanie o Kolumbii i o pestovaní, či spracovaní kakaa spojené s riadenou degustáciou
12:00 Petimera: Coffees of Indonesia - Putovanie po Indonézii a kávovníkových plantážach
14:30 Čajový Dom - Cesta za poznaním čaju. Skúsenosti a zážitky majiteľov čajovne Čajový Dom z ciest po ďalekom východe v spojení s čajovou kultúrou.
16:00 FATS JAZZ BAND - originálny swing medzivojnového obdobia v pôvodných aranžmánoch.
17:00 Čokolady.sk - Ak ste doteraz poznali len tri druhy čokolády - horkú, mliečnu a bielu, tak teraz spoznáte ten najnovší druh a to ružovú čokoládu RUBY!
18:00 Tmavá degustácia - párovanie vína a čokolády - skúsený someliér vám priblíži pravidlá kombinovania vín a čokolád, prípadne iných jedál. Budete môcť porozumieť jemnej vede chutí, aróm a toho, prečo nám určité veci spolu chutia a iné zase nie

CESTUJEME S KÁVOU V RUKE ;-)
Lovci zážitkov z cestovnej kancelárie BUBO sa s vami podelia o svoje úlovky
(Plocha pred LINDEXom)
SOBOTA 24.11.2018
15:00 - 17:00 Martin Karniš: Rovníková Afrika z východu na západ (Keňa, Tanzánia, Uganda, Gabon a Svätý Tomáš)
17:00 - 19:00 Ján Zachar: Srí Lanka skrz na skrz.
NEDEĽA 25.11.2018
15:00 - 17:00 Katarína Líšková: Čína, Tibet, Nepál, India
17:00 - 19:00 Jakub Kopča: Západná Kanada

Čaká vás ďalší kávovo-čokoládový víkend plný gurmánskych zážitkov.

Návrat na obsah