Trans Danube Swim 2017 - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Trans Danube Swim 2017

Dokázali sme, že sa to dá.
Poďme teraz spoločne vytvoriť novú tradíciu!
Plávanie cez Dunaj neorganizuje nikto ani vo Viedni ani v Budapešti. Toto prvenstvo patrí Slovensku!
Podujatie je pod záštitou pána Iva Nesrovnala, primátora hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy. Pozývame Vás preplávať najširšiu a najvodnatejšiu rieku na Slovensku s Ľubošom Fellnerom.
My v BUBO sme lovci intenzívnych zážitkov a sme presvedčení, že sa dajú nájsť aj doma, v našom hlavnom meste. Už 25 okov búrame mýty, realizujeme najväčšie slovenské expedície a žijeme intenzívny život. Teraz prinášame skúsenosti zo sveta domov na Slovensko.
Ako jediný tím sme bežali nultý ročník 345 kilometrového štafetového behu od Tatier k Dunaju. Tento beh sa stal tradíciou a jeho popularita z roka na rok rastie. Na aktuálny štvtý ročník je prihlásených 200 nadšených tímov. BUBO stálo pri zrode a sme na to hrdí.
Buďte spolu s nami zakladatelia ďalšej krásnej slovenskej tradície. V Bratislave Dunaj berieme ako obyčajnú rutinu. Iné veľké mestá ležiace na jeho toku už vedia, že Dunaj je jeden z najväčších pokladov, ktorý dáva životu v meste iný význam. Aj Ľuboš Fellner tvrdí, že odkedy minulý rok preplával z jedného jeho brehu na druhý, bude sa aj na bežný prechod cez Dunaj po moste navždy pozerať inak. Už od detstva sa v ňom kúpal aj so svojou rodinou a tvrdí, že je čistý. Je to najkrajšia rieka na svete. Nasledujeme ho s dôverou, nakoľko je to scestovaný človek, ktorý sa kúpal aj v riekach ako je Indus, Irravádi, Brahmaputra, Níl, Niger, Amazonka či Yukon. Dunaj, druhú najdlhšiu rieku v Európe, si nevážime tak, ako by sme mali. Veď je to tá najvzácnejšia vec, ktorú Bratislava má.
Pridajte sa k nám a poďte si zaplávať do Dunaja. V nedeľu 3. septembra je ten správny čas, kedy nám rieka prináša najlepšie podmienky, aby sme si to mohli naplno užiť. Voda je najteplejšia, hladina má ideálnu výšku a slniečko na nás stále intenzívne svieti.
Pridajte sa k nám a poďte si zaplávať do Dunaja. V nedeľu 3. septembra je ten správny čas.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky