Stand up - Ján Gordulič, Matej Adámy, Jakub Ťapák - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Stand up - Ján Gordulič, Matej Adámy, Jakub Ťapák

V Petržalke bude zase sranda. A tento krát nie vďaka tej „dobrotke“, čo navaril sused. Chlapci zo Silných rečí vám dajú zabrať. Vaše kútiky pôjdu hore rýchlejšie ako východniar v piatok na hlavnú stanicu. Triasť od smiechu sa budete viac ako drahý pes. A to vďaka týmto pánom:

Jan Gordulič
je otcom Silných rečí, hlavou Ťažkého týždňa a pevným chrbtom slovenského stand upu. Pod jeho dohľadom vyrástlo mnoho komikov, ktorí majú fanúšikov po celom Slovensku. Janov humor je drzý a hrubý, no nikdy nie blbý. Takými sú predmety jeho zosmiešňovania, ktoré požuje a vypľuje divákom do drinkov.

Matej Adámy
je rád, že za humor sa nezatvára, inak by už dávno sedel. Na samotke. Matej sa so svojím humorom ponára najmä do seba a divák musí prijať, čokoľvek vypláva na povrch. Mnohokrát to nie je príjemné, ale aj nervózny smiech je smiech. Okrem Silných rečí účinkuje na Pančlajne a v roast show Na facku.

Jakub Ťapák
sa toť ledva vyliahol a už si začína značkovať územie v stand upovom hniezde. Po povinnej openmajkovej jazde sa etabloval ako člen Silných rečí a odtiaľ už môže ísť len vyššie. Jeho pointy mieria presnejšie než americký snajper. V ostatnom voľnom čase sa venuje tancu v Street Dance Academy.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky