RETRO summer edition - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
RETRO (summer edition)

RETRO vztýči svoju párty vlajku aj v auguste! Na palubu sú pozvaní všetci, ktorí radi objavujú potopené poklady česko-slovenskej soc-pop scény aj svetoznámeho rock'n'rollu, funky či diska! Chytľavé piesne, ktoré v 60., 70. aj 80. rokoch dostávali fanúšikov do vytŕženia, oprášia DJ Arnoštek a DJ Frenky.

DJ Arnoštek
pripraví vinylovú selekciu tých najväčších hitov od 40. swingových rokov až po ranné 90. roky. Počuť budeme hity overené rokmi, na ktoré sa len ťažko zabúda. “Baví ma sledovať, ako si ľudia užívajú hudbu svojich rodičov a skladby, ktoré počuli kedysi dávno a znova majú tú možnosť si ich pripomenúť,” hovorí DJ Arnoštek.

DJ Frenky
predvedie svoj až renesančne široký záber, v ktorom nebude chýbať rock´n´roll, rockové a beatové hitovky či prierez od 60. až po 90 roky. “Nebránim sa ani československým pesničkám z rôznych období, niektoré sú až nechutne obskúrne, o to radšej ich púšťam. Hranie retro vecí prišlo spoločne so zbieraním starých platní, ešte v období keď ich už nikto nechcel. Starú muziku som mal a stále mám rád,” hovorí Frenky.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky