Program - Rádia Viva - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

RÁDIO VIVA OD PONDELKA DO PIATKA
06:00 - 10:00
Dobré ráno Bratislava s Lukim a Zuzkou.
Zobudiť sa dá aj bez kávy. Nie však bez našej rannej dvojice, ktorá vám na raňajky naservíruje poriadnu dávku zábavy a tú najlepšiu hudbu všetkých čias. Kávičkujte každé ráno s nami. Každých 30 minút vám povieme čo nové je na našich cestách, aké počasie môžete očakávať v priebehu dňa a čo sa udialo a bude diať u nás doma na Slovensku a aj ďalej vo svete.
10:00 - 14:00
Viva la Vida s Maťou.
Vieme čo sa deje v meste a okolí a radi sa s vami o to podelíme. Relácia venovaná hudobným novinkám, osobnostiam hudobného a hviezdneho sveta a témam dnešných dní. My sa pýtame a vy nám odpovedáte. Zdieľame svoje a vaše skúsenosti, zážitky a radosti. A k tomu hrá len tá najlepšia hudba všetkých čias. Nezabúdame každých 30 minút na aktualizované dopravné informácie, pozeráme sa ako to vyzerá vonku s počasím a informujeme vás o všetkom dôležitom v našej metropole.
14:00 - 18:00
Dolce Viva s Mirom a Evou.
Relácia plná noviniek zo života známych ľudí, zaujímavostí zo sveta a nezabudnuteľných hostí, ktorí k nám prichádzajú každý deň, aby vám porozprávali o tom čo vás najviac zaujíma a na čo sa môžeme v priebehu dní či mesiacov tešiť. Samozrejme nemôže chýbať každých 30 minút dopravný servis, počasie a čerstvé správy.
20:00 - 22:00 nedeľa - štvrtok
Pianko na Vive
Najlepšie hity čias minulých a okrem nich aj také, na ktoré ste asi už aj zabudli, ale my vám ich radi pripomenieme. Nalaďte sa pohodovo na štvorhodinovku príjemnej hudby, ktorá vás poteší a nostalgicky vás vrátí do vašej mladosti, alebo možno aj detstva.
22:00 - 24:00 celý týždeň / 06:00 - 07:00 víkend
Slovenský vivar
Každý deň vám prinášame dvojhodinovku výbornej slovenskej hudby z čias minulých aj súčasných, pri ktorej si môžete zaspomínať na roky svojej mladosti trávené na koncertoch našich rockových a popových kapiel, ale zároveň počúvať aj objavy dnešnej slovenskej hudobnej scény.
RÁDIO VIVA CEZ VÍKEND
09:00 - 15:00
Víkend na Vive
.
Aj počas víkendu ostávame s vami a prinášame vám potrebnú dávku informácii, relaxu, pohody a smiechu. Akcie, divadelné a kino predstavenia, festivaly, párty, koncerty a šport, tam všade vás nasmerujeme, aby ste zažili víkend plný zábavy a oddychu.
15:00 - 18:00
To najlepšie z tohoto týždňa
V tejto relácii sa vrátime k najzaujímavejším témam, rozhovorom a pikoškám z celého týždňa, ktoré ste si možno nestihli vypočuť, alebo by ste ich chceli počuť znovu.
Dopravný servis pripravuje „Zelená vlna RTVS“.
Dopravné informácie z ciest môžete telefonovať bezplatne na číslo 0800 900 800.
MODERÁTORI RÁDIA VIVA
Lukáš Turiak
Zuzana Vicianová
Eva Viteková
Miro Čief
Bc. Martina Stanovčáková
Kristína Jurčová
Peter Kováčik
Zbyňo Džadoň
Michaela Kicková
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky