Power Tuning party 2017 - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Power Tuning party 2017

Obľúbený festival krásnych áut je tu! Majitelia nových i starších, tiež športových, luxusných, či upravených automobilových skvostov ale aj fanúšikovia, máte sa na čo tešiť! Power Tuning party bude hostiť štvorkolesových miláčikov v hlavnom meste už po piatykrát, s cieľom ukázať širokej verejnosti poklady, ktoré sa ukrývajú v garážach a dielňach po celej republike.

Aby to nebolo len o exhibícii bez nádychu súťaženia, bude možnosť bezplatného registrovania sa do boja o cenné trofeje v rámci seriálu Car Fans Cup 2017. Navyše, ako je tomu už dlhšie roky zvykom, tie budú opäť doplnené o zaujímavé kategórie vypísané redakciou časopisu Power magazine.

Na “plachte” sa vystriedajú v moderovanom Show&Shine za asistencie fešných dievčat najkrajšie autá, merať sa budú decibely výfukov, hodnotiť krása zvukového prejavu vozidiel a na konci dňa sa po zotmení k slovu dostanú svetelné efekty zabudované do interiéru aj exteriéru vozidiel. Môžete sa tešiť aj na súťaž o najnižšie auto v dvoch kategóriách Car Limbo,  Sexi car wash a  pomaľované ženské telá.  Záver dňa bude patriť obľúbenému hip-hopu, kedy sa na hlavnom stage predvedie Baron Respect .

Program:
11.00: otvorenie “brán” areálu zrazu –  pozor, kvôli obmedzenej kapacite budeme púšťať na parkovisko výlučne vozidlá adekvátne zameraniu akcie
12.00: začiatok registrácie do súťaže Car Fans Cup
14.00: moderované Show&Shine (predvádzanie vybraných áut na plachte)
15.00: US Car show
16.00: Car Limbo – súťaž o najnižšie auto zrazu
16.45: bodovanie tuningu
17.30: meranie dB výfukov
18.30: Sexi car wash
19.30: Baron Respect
20.00: Odovzdanie cien CFC + Power magazín

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky