Päťdesiat odtieňov slobody - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Päťdesiat odtieňov slobody
Päťdesiat odtieňov slobody
Originálny názov: Fifty Shades Freed
Žáner: thriller, romantický,erotický
Dĺžka (min.): 105
Povodne znenie: Anglický
Premiéra: 08/02/2018
Prístupnosť: 18
Režisér: James Foley
Hrajú: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Arielle Kebbel, Tyler Hoechlin, Kim Basinger, Eloise Mumford, Marcia Gay Harden, Max Martini, Rita Ora, Luke Grimes, Callum Keith Rennie, Eric Johnson
Krajina pôvodu / Rok: USA 2018
Študentka literatúry Anastasia (Dakota Johnson) je podľa svojich slov nezaujímavá a nudná "šedá myška", pravý opak tajomného podnikateľa Christiana Greya. Napriek tomu, že sa ju Grey svojim chladným spravaním snaží odradiť má ho plnú hlavu. Napriek varovaniam a náznakom nie je Anasatasia schopná mu odolať. Avšak ani Grey nie je voči plachému dievčaťu imúnny a postupne jej začína otvárať dvere do svojej trinástej komnaty.
V druhej časti trilógie začíname v mieste, kde Anastasia prestáva hrať podľa Greyovych pravidiel. Lovec sa tak ocitá v neznámej životnej situácii a začína si uvedomovať, že sa do študentky zamiloval. Aj napriek tomu, že sa nechce vrátiť do sveta poddajnej študentky nedokáže odolať čaru Christiana Greya. Nevedomky sa tak vystavuje veľkému nebezpečenstvu.
Jamie Dornan a Dakota Johnson sa vracajú ako Christian Grey a Anastasia Steeleová v Päťdesiat odtieňoch slobody, tretej kapitole milostného príbehu, ktorý vychádza z celosvetového knižného fenoménu.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky