Noc cestovateľov - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Noc cestovateľov

Cestovanie nikdy nebolo jednoduchšie a dostupnejšie! :) Ak plánujete dovolenku alebo dobrodružnú cestu do zahraničia na dlhšie, počas ktorej si trošku aj popracujete online z pláže, júlová oddychová Noc je presne pre vás.
3 cestovateľské prednášky vás určite nakopnú užiť si dovolenku inak a zaujímavejšie.

Prednášajúci:
Silvia Puchovská - Silvia Puchovska - Unboxing Traveller
Momentálne sa zdržuje najmä medzi Bratislavou a Bali, kde má základy a pracuje ako freelancerka v online marketingu a blogerka. Jej vášňou sú cestovanie a surfing, a preto pracuje najmä online, aby mohla v objavovaní sveta a surfovaní pokračovať. Cez Silviin zaujímavý príbeh a všetko, čo sa jej neosvedčilo (napr. rýchle presuny, pokazená technika, zlý internet) vám dá tipy, ako si zariadiť život tak, že si môžete aj naplno užiť cestovanie a popritom efektívne a produktívne pracovať. V jej prednáške sa bude venovať téme: Slow travel a práca na diaľku.

Marta Rajková, Travelistan
Predstavujeme druhú spíkerku - vášnivú cestovateľku a spoluzakladateľku portálu Travelistan! :) Marta Rajková, vyštudovaná právnička, dlhodobo žila a študovala v zahraničí, najmä v Spojených štátoch amerických, Rakúsku a Maďarsku. Ovláda štyri jazyky a je živým dôkazom toho, že cestovanie môže byť bezpečné a vzrušujúce aj pre ženy, ktoré sa na cesty vyberú samy, bez spoločníkov. Vo svojej prednáške sa s vami podelí o cestovateľské tipy do krajín, ktoré nie sú klasickými turistickými destináciami, ale o to viac stoja za to!
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky