Kubánska noc - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Kubánska noc

Noc horúca ako vášnivý bozk mladej Kubánky a svižná ako život v Havane po západe slnka. Rumba, salsa, cumbia, cha cha cha, latinojazz či mambo budú iskriť na našom parkete, aby vo vás zažali tanečný temperament. Autentické rytmy rozdúcha na pódiu kapela Azúcar Cubana a sety fajnové ako pravý kubánsky rum nám budú nalievať DJi Chingy a DJ Ille.

Azúcar Cubana
je skupina malého formátu s veľkým zvukom, ktorý tvoria piati hudobníci. Spolu kombinujú tradičnú kubánsku hudbu s výsostne súčasnými aranžmánmi. V jej repertoári nájdete salsu, son, merengue, cumbiu, bolero aj cha cha cha. Pred necelým desaťročím vydala kapela debutový album Como la primeza vez. Azúcar Cubana sa od svojho vzniku predstavila publiku na rôznych festivaloch, klubových akciách aj mnohých spoločenských udalostiach, nielen doma, ale aj v Česku a v Rakúsku.

DJ Chingy
tento DJ a začínajúci producent sa na bratislavskej scéne uchytil veľmi rýchlo, a tak ho dnes volajú aj mimo jej hraníc. Chingy si zahral napríklad so známym španielskym producentom a DJom Sak Noel či domácimi interpretmi ako Čistychov, Rytmus alebo Igor Kmeťo ml. V tento večer sa nám ale predstaví ako milovník Kuby a jej chytľavej hudby.

llle (CZ)
je známy latino DJ, ktorý je stálicou nielen českej scény, ale pravidelne hráva aj v zahraničí. Jeho rukopis je daný kvalitným výberom hudby, či už z Kuby, Dominikánskej republiky, Portorika, Kolumcie či Španielska. Miluje kubánsku hudbu, kultúru i tanec, tak sa máme na čo tešiť!

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky