Indietronica - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Indietronica

Obaľte svoje uši hudbou svetovej kvality! Zhýčkajte svoj vkus koncertom electropopovej kapely Purist, ktorá predstaví svoj nový album. A nakopnite svoj párty apetít vybalansovaným mixom indie music a elektroniky v podaní DJov Diabla & Krta a skb.

Purist
je elektropopová kapela, ktorú dnes tvoria Juraj Peták, Alan Prekop, Martin Zaujec a Maxim Ramacsay. Chalani majú momentálne na rováši tretí album Lingers, ktorý uzrel svetlo svetla len na konci minulého roka. Podľa kapely je čerstvý materiál osobnejší a odzrkadľuje aj vzťahy vo vnútri kapely, ktoré neboli vždy najlepšie. Purist v minulosti vydali albumy Colourful Noise a Purist. Skupina má za sebou viacero vystúpení nielen v kluboch, ale aj na festivaloch ako Pohoda, Grape, Waves Bratislava, Electronic Beats či Open'er (PL).

Diablo & Krto (Indietronica residents)
je ostrieľaná dvojica DJov, ktorí ponúknu súčasné skladby s výberom najlepších trackov z minulosti. V ich setoch nájdete okrem 80s aj aktuálne žánre ako indie, glamour či electropop. Diablo & Krto majú bohaté zážitky z Depeche Mode parties ale aj z afterparties po koncertoch tejto kultovej skupiny.

skb
je DJ, ktorého vycibrený vkus sa už osvedčil na viacerých indie párties a tak niet pochýb, že na Indietronice sa postará o chytľavý set. Tento špecialista na remixy indie skladieb a redaktor rádia TLIS si pripraví výživný výber, s ktorým poteší nejednú tanca-chtivú dušu.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky