Electro Swing Night - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Electro Swing Night

Tanečná harmónia klubovej elektroniky a elegantného swingu sa opäť prevedie v plnej kráse! Vstúpte do našej tančiarne a nechajte sa strhnúť energickým koncertom talianskej kapely Bomba Titinka a electro-swingovou smršťou v podaní DJov Schinowatza a Caterpillara.

Bomba Titinka (ITA)
je hudobný projekt, ktorého cieľom je zjednotiť medzinárodné publikum magickou kombináciou digitálnej elektronickej hudby a talentovaných hudobníkov zo swingovej scény. Za Bombou Titinkou stojí dvojica Ludovica Signorelli a Dario Mattoni a od roku 2014 je na jednej veľkej tour po Európe. Kapela vystúpila na známych festivaloch ako Bestival či the 3000 Grad Festival a na konte má EP Bicycle spred troch rokov.

Schinowatz (AT)
je tanečník, producent a hudobný nadšenec. Jeho korene sú širokosiahle, od funku a hip-hop až po electroswing. Viac ako dvadsať rokov za gramcami a nespočetné množstvo akcií z neho spravilo machra, ktorý dokáže rozhýbať dav.

Caterpillar
DJ, ktorému sa vždy páčilo spojenie elektronickej hudby s prvkami swingu, pretože je plné energie, elegancie a pozitívnej nálady. A práve takáto zmes v jeho podaní vás povykrúca na našom parkete.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky