Dychová hudba pri soche Hviezdoslava - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Hudba bez hraníc na Mágio pláži

Magio pláž, pláž kultúry a oddychu, prichádza v roku 2017 so sériou pravidelných štvrtkových koncertov, ktoré budú mixom štýlov a žánrov v zmysle celosvetovej iniciatívy #DoWhatYouCant. HUDBU BEZ HRANÍC prináša na pláž TELEFÓN BEZ HRANÍC – SAMSUNG GALAXY S8/S8+. Rovnako, ako hudobný koncept prekračuje hranice hudobných štýlov, technológie Samsungu búrajú hranice užívateľských možností.

BULP je alter ego Sama Štefanca, mladého producenta elektronickej hudby, ktorého tvorba predstavuje zmes melodických liniek, úderných rytmov, melancholických či pozitívnych motívov. Okrem laptopu, klávesov, perkusií a rôznych elektronických hračiek používa aj vlastný vokál a zamatový hlas vokalistky Jany Štefancovej. BULP bol ocenený ako Objav roka na Radio_Head Awards 2015.

Fallgrapp je elektronickoakustická kapela za ktorou stojí muzikant Jureš Líška. Vznikla v roku 2012. V roku 2013 sa vyprofilovala 6-členná koncertná zostava, ktorá sa v nasledujúcom roku rozrástla o ďalších dvoch členov. Na koncertoch spájajú elektroniku s husľovým triom, perkusiami, bicím nástrojom, gitarou a vokálom.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky