Domček na strome - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Domček na strome

Domček na strome sa nachádza v šesťmetrovej výške v Kačínskej doline nad chatou Kačín a slúži záujemcom o nocovanie v prírode. Cieľom je ponúknuť ľuďom netradičný zážitok, počas ktorého je možné jedinečným spôsobom vnímať všetkými zmyslami okolitú prírodu a tak hlbšie spoznať les.
Pobyt v domčeku je maximálnym zážitkom, keď vnímate energiu stromov prechádzajúcich domčekom, počúvate zvuky lesa, pozorujete život v korunách stromov, ako aj ranné prebúdzanie sa okolitej prírody. Je to spôsob ako sa zastaviť z každodenného zhonu, prečistiť si myseľ, oddať sa meditáciám.
Cena za prenájom domčeka je 100€/1 noc, kapacita domčeka je max. 3 osoby  (z bezpečnostného dôvodu je pobyt detí povolený od 6 rokov). Spacák ani karimatku nepotrebujete, pretože sú v ňom k dispozícii matrace, periny a posteľná bielizeň. V cene je aj povolenie na vjazd pre 1 vozidlo. Hore sa dostanete po drevenom točitom schodisku. Voda je pripravená v bandaske, suchá toaleta je na zemi asi 20m od domčeka. Elektrika nie je zavedená. Asi 50m od domčeka je k dispozícii altánok a ohnisko na opekanie. Domček má terasu so stolíkom a stoličkami, kde si môžete vychutnať kávu a v noci pozorovať zvieratká. Sezóna začína od 1.apríla a   končí 31. októbra.

Kľúče si môžete prevziať od 14:00 u správcu na Partizánskej lúke tel. kontakt 0910/123451. Domček treba opustiť ďalší deň  do 10:00. Sezóna začína od 1. apríla a   končí 31. októbra. Objednávky posielajte na info@ba-lesy.sk.2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky