14 mesiacov, 22 krajín a milión zážitkov - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
14 mesiacov, 22 krajín a milión zážitkov

V októbri 2016 sme nasadli do lietadla smerom do Japonska a domov sa vrátili v decembri 2017 z Antarktídy. Za 14 mesiacov sme prešli 22 krajín. To naše NAJ v podobe fotiek a videí z dobrodružnej cesty okolo sveta uvidíte na prednáške.
Prezradíme, komu sme sa museli klanať v Severnej Kórei. Ukážeme Vám, ako sa chytajú pirane v Amazonke. Spočítame, koľko defektov sme dostali na skútri, keď sme šli skratkou cez filipínsku džungľu. Porozprávame, ako chutí tradičná medicína v preplnenom vlaku v Číne a podelíme sa s Vami o pocit, ktorý sme mali, keď sme cestovali autobusom v Kolumbii s podozrivými balíčkami ukrytými pod podlahou.
Avšak nebude to len o našich cestovateľských zážitkoch. Radi Vám prezradíme, čo všetko sme museli podstúpiť predtým, než sme sa vydali na cestu. Takisto Vám povieme to, ako nás samotné cestovanie zmenilo a čím všetkým sme si na ceste museli prejsť. Veru nemali sme len slnečné dni.😊
Sme mladý pár, ktorý sa rozhodol zanechať svoje sľubné kariéry doktorky a informatika, aby si splnil svoj veľký sen. Tak príďte. Určite neoľutujete.
Už teraz sa na Vás všetkých tešíme. Rozprávať bude Barbara a David

Pred touto besedou je ešte beseda pod názvom: "Tri mesiace sólo po Laose, Thajsku, Kambodži a Vietname", ktorá sa začína od 18.30.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky